نرم افزار همراه شیعه جهت تأمین نیازهاى اولیه هر کاربر شیعه به زبان فارسى و عربى نوشته شده  و بزودى زبان انگلیسى آن نیز اضافه خواهد شد.

از مهم‌ترین اهداف تولید این نرم افزار، سهولت در دسترسى کاربر، سرعت مناسب برنامه اى همراه با گرافیک بسیار جذاب آن بوده که در کنار کاربردى بودن برنامه، لذت استفاده از آن را به کاربر منتقل می‌کند.

از مزایاى برنامه همراه شیعه سعى در به‌کارگیری بهترین و مطمئن‌ترین منابع براى تهیه اطلاعات و محتواى برنامه می‌باشد.

نمایش وقایع و اتفاقات روزانه و مهم جهان تشیع، نمایش اعمال وارده روز بر اساس کتاب شریف مفاتیح‌الجنان، نمایش اوقات شرعی روز و گنجینه اى از پنج کتاب گران‌بهای اسلامى از محتویات این نرم افزار است.

همراه شیعه دارای امکاناتی نظیر سیستم عامل Android۲.۲+ با پشتیبانى زبان‌های فارسى و عربى، نمایش رخدادهاى روز جهان تشیع با استناد به منابع معتبر، اطلاعات جغرافیایى بیش از سه هزار شهر در اقصى نقاط دنیا همراه با امکان استفاده از مکان یاب ماهواره اى(GPS)، امکان قفل ترجمه براى سهولت در قرائت متن اصلى و استفاده از ترجمه آن به صورت همزمان و نمایش ساده و زیباى صفحات و انتقال بین صفحات می‌باشد.

نمایش اعمال وارده روز بر اساس کتاب شریف مفاتیح‌الجنان، محاسبه و نمایش اوقات شرعى به هفت روش موجود، کتابخانه اى متشکل از پنج منبع گران قدر اسلام «قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، مفاتیح‌الجنان و کامل الزیارات» با محیطى بسیار زیبا و کاربردى جهت مطالعه و تنظیم خودکار ساعت بهاره براى نیمه اول سال شمسى به صورت کاملاً دقیق از دیگر مزایای این نرم افزار است.

این نرم افزار بر روى دستگاه هاى اپل، آیفون و آی‌پد و نیز سیستم عامل اندروید قابل نصب است.

جهت دریافت کلیک نمایید :